úvod tlačiť mapa stránok
Automatické závory
Automatická závora «
Automatické závory
» Menu
» Úvod » Brány » Automatické závory

Automatické závory

FAAC 620 STD

Automatická hydraulická závora s dľžkou ramena do 5 m. Závora sa vyrábá v prevedení ľavá alebo pravá.

FAAC 620 STD FAAC 620 STD FAAC 620 STD FAAC 620 STD

Ideálné riešenie pre stredný a vyšší provoz - FAAC 620 Standard s dľžkou ramena do 5 m je vhodný pre stredne veľkú prevádzku - 70%. Závora je dodávána so širokou ponukou príslušenstva vrátane plotku pre lepšie zabezpečenie.

Maximálná flexibilita - FAAC 620 je vybavený elektronickým spomalovacím zariadením pre otváranie a zaváranie. Verzia pre nízké stropy so zlamovacím ramenom je dostupná na vyžiadanie.

Dlhá životnosť - Použitie kvalitných materiálov a povrchové úpravy (kataforéza a niploy) RAL 2004 a využitie osvedčené FAAC hydraulické technologie zaručujú dlhú životnosť.

Pokroková technologia - Maximálný výkon zariadenia je riadený SMT mikroprocesorem. S prídavnou kartou môže závora tiež kontrolovať servis zvonku (semafor) a spolu pracovať s dalšou závorou. Status závory môže byť signalizovaný kontrolným zariadením na protistrane.

Elektronická inteligencia - Elektronická inteligencia znamená u FAAC 620 tri rozdílné logické funkcie: automatická, poloautomatická a parkovacia (P) - riadenie prevádzky na parkovisku.

FAAC 640

Automatická hydraulická závora s dľžkou ramena do 7 m.

FAAC 640 FAAC 640 FAAC 640 FAAC 640

Správné riešenie pre veľkú prevádzku - S dľžkou ramena od 4 do 7 m je FAAC 640 ideálné zariadenie pre kontrolu intenzivnej prevádzky vo veľkých priemyselných objektoch.

Dlhá životnosť - Použitie kvalitných materiálov a povrchové úpravy (kataforéza a niploy) a využitie osvedčené FAAC hydraulickej technologie zaručujú dlhú životnosť.

Pokroková technologia - Maximálný výkon zariadenia je riadený SMT mikroprocesorem. S prídavnou kartou môže závora tiež kontrolovať servis zvonka (semafor) a spolu pracovať s dalšou závorou. Status závory môže byť signalizovaný kontrolným zariadením na protistrane.

Perfektné spomalenie - Perfektné zastavenie v koncovej polohe vďaka nastavitelnej elektronickej brzde, ktorá spomaluje zatváracie a otváracie pohyby. Teplotné čidlo detekuje zvýšenie teploty a aktivuje chladiací ventilátor.


Automatické závory - fotogaléria » / Ponukový formulár »


2008 – 2014 © Rollstyl.sk » Naleznete nás na » Mapa stránok » Kontakty » Naši partneri » Webdesign


TOPlist