úvod tlačiť mapa stránok
Garážové a vjazdové brány
Sekčná garážová brána «
Sekčná garážová brána
» Menu
» Úvod » Brány » Sekčné garážové brány

Sekčné garážové brány

Ponúkame sekčné garážové brány ROLLSTYL, ktoré sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Sekčné garážové brány majú vynikajúce tepelne - izolačné vlastnosti a sú vhodné do novostavby i pre rekonštrukcie. U týchto brán sú použité vysokokvalitné bezpečnostné prvky, galvanicky upravené kovanie čo zabezpečí dlhodobú životnosť a funkčnosť celej konštrukcie brány.

Sekčné brány dodávame presne na mieru podľa Vášho stavebného otvoru. Len garážové brány ROLLSTYL dokážeme zladiť s farbou Vašich okien a fasády a to vďaka výberu z 2500 farebných odtieňov RAL z kvalitných farieb značky STANDOX alebo kombinácií akéhokoľvek dekoru imitácii dreva s akýmkoľvek prelisom. V ponuke sú prelisy: kazete, lamela, stredová drźka alebo bez prelisov.

Sekčné garážové brány - typy prelisov, odtiene decorov

Sekčné garážové brány - popis konštrukcie

Panelový sendvič s prelismi kaziet, lamiel, stredovou drážkou alebo bez prelisov. Plášť tvorí galvanizovaný plech s hrúbkou 0,53 mm štandartne so vzorom STUCCO alebo WOODGREIN. Vrchný polyesterový nástrek je v štandartnom prevedení v bielej farbe. Výška sekcie garážovej brány je 500 a 610 mm, hrúbka 42 mm, s vnútornou polyuretanovou izolaciou a prerušenými tepelnými mostmi. Spodná a horná sekcia brány je ukončená hliníkovým eloxovaným profilom s gumovým tesnením.

Sekcie garážovej brány majú bezpečnostné zámky proti zovretiu prstov. Štandardne sú brány RollStyl vybavené bezpečnostným kovaním FLEXI-FORCE. Tieto kovania patria medzi jedny z najspoľahlivejších s dlhodobou životnosťou. Na každej sekčnej bráne vypočítavame prevedenie pružiny podľa váhy sekcií, rozmeru brány, typ kovania a počet intervalov otvárania brány. Kotviace vertikálne stojky vo tvare L s integrovaným tesnením - záruka stability a bezpečnosti. Celá konštrukcia je z galvanizovanej oceli. Pre spojenie profilov je použitá technologia TOX. Tento systém zaručuje stálu pevnosť konštrukcie bez vrtaní alebo poškodenie pozinkovanej vrstvy bodovaním.

Sekčné garážové brány - typy kovania

Sekčné garážové brány - fotogaléria » / Ponukový formulár »2008 – 2014 © Rollstyl.sk » Naleznete nás na » Mapa stránok » Kontakty » Naši partneri » Webdesign


TOPlist