úvod tlačiť mapa stránok
Exteriérová markíza
Exteriérová markíza - veľkoplošné tienenie «
Exteriérová markíza
» Menu
» Úvod » Markízy » Markízy Arquati

Markízy Arquati

Markíza Monaco

Markíza MONACO s nosnou torznou tyčou umožńujúca montáž s ľubovolným počtom úchytov do steny alebo stropu. Ramená sú s uchytom spojené patentovaným kľbovým uchyťením umožňujúcim dokonalé vyladenie najazdu látky aj v prípade montáže na nerovnú stenu. Predný profil markízy je opatrený odkvapovým profilom pre odvod dažďovej vody, ktorá vyteká z krycej koncovky profilu. Uhol naklápania markízy môže byť 0 – 80 stupňov. Maximálny rozmer markízy je 12,8 x 3,7 m. Použité látky kompletnej kolekcie ARQUATI , ARQUATI SunColor a PARA.

Markíza Ottawa

Markíza OTTAWA je sofistikovaná markíza u ktorej je po prvý raz použitý nosný prvok osemhranná torzná tyč D 60mm, ktorá ďaleko lepšie prenáša namáhanie ramien do kľbového mechanizmu.. U tejto markízy je patentovaný špeciálny kĺbový mechanizmus ktorý výrazným spôsobom tlmí vybrácie z ramien a funguje ako tlmič. Markíza je charakterizovaná špeciálnymi veľmi pevnými úchytmi na stenu alebo strop. Markíza môže byť doplnená polokazetou alebo extrudovanou strieškou. Úhol náklonu markízy je v rozsahu 0 – 90 stupňov. Maximálny rozmer markízy je 12 x 4 m. Použité látky kompletnej kolekcie ARQUATI , ARQUATI SunColor a PARA.

Markíza Compact

Kompaktná kazetová markízy COMPACT je charakterizovaná moderným designom, dokonalou ochranou všetkých častí a látky. Celohliníková extrudovaná kazeta je uchytená k objektu dvoma kotviacimi držiakmi. Jej výhodou je dokonalá ochrana látky proti poveternostným vplyvom a dlhá životnosť látky. Markíza COMPACT je navrhnutá pre rozmery maximalne 4,8 x 2,7 m. Pre väčšie rozmery kazetovej markízy je určený typ SK.

Markízy a pergoly - fotogaléria » / Ponukový formulár »2008 – 2014 © Rollstyl.sk » Naleznete nás na » Mapa stránok » Kontakty » Naši partneri » Webdesign


TOPlist