úvod tlačiť mapa stránok
Exteriérová markíza
Exteriérová markíza - veľkoplošné tienenie «
Exteriérová markíza
» Menu
» Úvod » Markízy » Markízy Privilege

Exkluzívne markízy Privilega - Arquati

Vhodný typ markíz a pergol

Markízy a baldachýny s kolekcie Privilege sú navrhnuté vyhláseným talianskym dizajnérom Mariom Mazzere výhradne pre spoločnosť ARQUATI a patria medzi top produkty v oblasti tieniacej techniky. Markízy od dizajnérskeho štúdia ShadeLab získali významné ocenenia RedDot design award. Samotné použité materiáli a povrchová úprava markíz elox sú riešené tak aby esteticky zapadli do moderného technického štýlu ktorý je čim ďalej tým viac preferovaný. Markízy ARQUATI Privilege je možné dodať vo viacerých farebných prevedeniach a kombinovať s príslušenstvom iných farieb.

Kolekcia markíz Privilege je delená do štyroch kategórií Fusion, Fluid, Flexa a baldachýny Suita. Kolekcia Privilege je taktiež doplnená o látky Top Quality ktoré sú špeciálne povrchovo upravené, tkané s hrubších vlákien, impregnovaných ešte pred samotným tkaním a povrchovou úpravou Dupont™ Teflon®, Leacril® Outdoor HT, Tenera® Sewing Thread. Táto technológia výroby látok zabezpečí bezkonkurenčnú životnosť a maximálny komfort pri využívaní markíz značky ARQUATI Privilege. Táto kolekcia markíz je určená pre tých najnáročnejších zákazníkov ktorý požadujú jedinečnosť, komfort, dlhodobú životnosť so  zmyslom pre taliansky design. Podrobnejšie informácie o produkte nájdete u dovozcu Roll&Styl s.r.o.

Model Fusion

Fusion je návrat k markízam s klasickým hranatým nosníkom. Každý jeden komponent je špeciálne navrhnutý a tvarovaný pre dosiahnutie maximálnej funkčnosti a estetického vzhľadu. Držiaky navíjacieho valca, ktoré sú inštalované priamo na koncoch nosníka, umožňujú dokonalé navíjanie tieniacej tkaniny. Týmto je zároveň dosiahnuté, že markíza v zloženom stave zaberá len minimálny priestor. Elegantná farebná úprava a použitie transparentného polykarbonátu zvýrazňuje inovatívny dizajn tohto výrobku. Tento výrobok je ideálny pre montáž na stenu.

» Technické parametre

Model Fluid

Model Fluid reprezentuje prepracovanú verziu klasickej markízy s hranatým nosníkom. Všetky detaily boli starostlivo navrhnuté – od držiakov navíjacieho valca až po konzoly pre uchytenie na stenu, alebo strechu. Mimoriadne elegantná hliníková povrchová úprava, kryty vyrobené z farebných plastov a použitie transparentného polykarbonátu robia z tejto markízy skutočný dizajnérsky prvok. Táto zostava je ideálna pre inštaláciu na strechu, kde zložená markíza zaberá veľmi malý priestor.

» Technické parametre

Model Flexa

Táto markíza spĺňa širokú škálu požiadaviek spojením lineárnej konštrukcie s dokonalosťou jej pohybu. Zaujímavý tvar bočných podpier markízy Flexa je dokonale napojený na koncovú tyč, čím sa dosahuje optimálny pomer medzi rozmermi a estetickou hodnotou výrobku. Táto markíza je ideálna pre montáž na stenu, strechu, alebo výklenok.

» Technické parametre

Model Suite

Tento model markýzy je tvorený jedinou zostavou, ktorá umožňuje nekonečný rad kombinácií. Model Suite je výnimočný svojou absolútnou modularitou a flexibilitou, ktoré uspokoja akékoľvek architektonické požiadavky a pridávajú hodnotu vašim vonkajším priestorom. Použitie jedinej zostavy pre všetky konfigurácie taktiež znižuje čas montáže a zjednodušuje inštaláciu.

» Technické parametre

Markízy a pergoly - fotogaléria » / Ponukový formulár »2008 – 2014 © Rollstyl.sk » Naleznete nás na » Mapa stránok » Kontakty » Naši partneri » Webdesign


TOPlist