úvod tlačiť mapa stránok
Exteriérová markíza
Exteriérová markíza - veľkoplošné tienenie «
Exteriérová markíza
» Menu
» Úvod » Markízy

Markízy a pergole

Ponúkame širokú škálu markíz a pergol.

Exteriérové markízy - veľkoplošné tienenie

Exteriérové markízy - veľkoplošné tienenie pokrývame sofistikovanou výrobnou radou systémov ARQUATI, v niekoľkých kvalitatívnych a teda aj cenových úrovniach. Kvalita ARQUATI markíz vychádza z dlhodobého výskumu, ktorý sa koná už dlhšie než 40 rokov.

Všetky časti markíz vyrobené z pevnostných hliníkových zliatin sú na povrchu opatrené vypálenou práškovou farbou - komaxit, spojovací materiál a rôzne čapy sú vyrobené z nehrdzavejúcej oceli, exkluzívne markízy Privilege sú v ramenách vybavene oceľovou reťazou s teflonovým povrchom, technické poťahové látky ARQUATI SUNCOLOR sú vyrobené z akrylových vlákien typu "Leacril Outdoor HT", u ktorých je dlhodobá stálofarebnosť zaistená prefarbovaním akrylovej hmoty pred tryskaním vlákien a vodo-nepriepustnosti do 30 mm vodného stĺpca je daná nielen povrchovou úpravou záterom - impregnáciou, ale aj spôsobom tkania. Výsledný povrch textílie vykazuje teflónový efekt - nízky uhol zmáčania, samostatné kvapky sa "zabalia" a majú snahu ľahko skĺzavať. Kolekcia markízových látok obsahuje viac ako 200 farebných prevedení a dezénov.

Exteriérové markízy Exteriérové markízy Exteriérové markízy

Vhodný typ markíz a pergol

Moderným trendom je využívanie tiež screenových látok u všetkých typov markíz, alebo látok s PVC povrchom, ale s obmedzením využiteľnosti pre niektoré typy markíz a pergol. Sortiment markízových systémov Vám umožňuje vybrať si podľa Vašich potrieb a velikosti zatienenia. Maximálne výrobné rozmery jednotlivých blokov pre markízy, ktoré je možno napojovať sú, šírka 12 m a vysunutie až 500 cm, respektíve cez 600 cm u pergol.

Ďalej vyberáte vhodný typ systému - napríklad pre zatienenie vchodu je vhodná korbová markíza, malý balkón alebo výlohy obchodov zatieni balkónová markíza, terasu domu, rezidencie alebo reštauračnú záhradku zatieni markíza, doplnená o funkčnú striešku. Markízy je tiež možné namontovať pomocou T - konštrukcie, volne postavenú alebo ukotvenú v priestore. Výhodou je veľké vysunutie markízových ramien- šírka zatienenia - vhodné pre reštaurácie aj záhradu. Kazetové markízy sú estetickým a praktickým doplnkom, ktorý ešte viac ochráni pred poveternostnými vplyvmi celý systém, vrátane látky. Ako novinku pre náročných zákazníkov ponúkame exkluzívne markízy s dokonalým designom.

Návod na použitie a údržbu markíz - (67 kB - PDF)

Markízy a pergoly - fotogaléria » / Ponukový formulár »2008 – 2014 © Rollstyl.sk » Naleznete nás na » Mapa stránok » Kontakty » Naši partneri » Webdesign


TOPlist