úvod tlačiť mapa stránok
Garážové a vjazdové brány
Vjezdová brána krídlová «
Vjezdová brána krídlová
» Menu
» Úvod » Brány » Pohony pre krídlové brány

Pohony pre krídlové brány

FAAC DOMO Link-T / DOMO Link-B

Pohony FAAC pre privátné krídlové brány s dľžkou krídla do 1,8 m a maximálnou váhou 250 kg. Frekvencia použitia je 15 cyklov/hod.

FAAC DOMO FAAC DOMO FAAC DOMO FAAC DOMO

Inovativný a estetický - inovativný, jedinečný a nezrovnateľný na trhu s pohonmy pre rezidenčné krídlové brány. Je poháňaný 12 Vdc elektrickým motorom, telo pohonu je vyrobené z práškového Die-AST hliníku. Pevný a odolný, s kompaktným zovňajškom a futuristickým vzhľadom.

Zhoda s novou európskou normou - programovateľný v zhode s novým Európským štandartom. Virtuálný Encoder systém s funkcií detekcie prekážok a nastavenie rychlosti a síly.

Ľahká a rychlá inštalácia - mechanické upevnenie pohonu pomocou skrutiek a odstupňovanej konzoly je založené na jednoduchom konceptu pre rôzné rozmery inštalácie. Automatické učenie pohybu pomocou podsvietených kláves umožňuje ľahké a rychlé nastavenie rychlosti brány, koncových polôh, zpomalenie a atd.

Vyššia frekvencia použitia - DOMO Link-T môže uspokojiť požiadavky 2-3 rodin na četnosť otvárania brány - počet 15 cyklov/h. Systém dovoluje previesť až 30 po sebe idúcích cyklov.

FAAC 412

Pohon pre krídlové brány s dľžkou samostatného krídla do 1,8 m (do 3 m s elektrickým zámkom). Frekvencia použitia je 18 cyklov/hod.

FAAC 412 FAAC 412 FAAC 412 FAAC 412

Ideálná volba pre rezidenčné brány - Rychlá a ľahká inštalácia. Systém FAAC 412 je najčastějšia a najekonomickejšia voľba pre rezidenčné brány do 1,8 m dľžky krídla. Elektromechanické zařízenie FAAC vyžaduje len veľmi malú údržbu s malou spotrebou energie.

Rychlá a jednoduchá inštalácia - Rychlá a jednoduchá inštalácia bez nákladných úprav na pôvodný stav brány. Použitie elektromechanického pohonu so samosvornou prevodovkou robí automatický systém FAAC 412 ideálný pre ľahké aplikacie.

Elektronické zabezpečenie - Protinárazová ochrana je zaistená elektrickým zariadením inštalovaným v riadiacej jednotke, ktorý priamo kontroluje točivý moment motoru. Pri výpadku elektrického prúdu umožní manuálné ovládanie brány uvolňovací šesťhranný kľúč.

Menej údržby, viac spoľahlivosti - FAAC 412 Elektro-mechanické zariadenie nepotrebuje takmer žiadnú údržbu. Spoľahlivosť je zaistená za každých atmosférických podmienok pri vonkajšej teplote od -20 °C do 55 °C.

FAAC 390

Elektromechanický pákový pohon pro skládacie brány. Frekvencia použitia 15 cyklov/hod.

FAAC 390 FAAC 390 FAAC 390 FAAC 390

Rychlá a jednoduchá inštalácia - Rychlá a jednoduchá inštalácia. Použitie elektromotoru so samosvornou prevodovkou a teleskopickým ramenom robí automatický systém 390 ideálným pre ľahké aplikacie. Vhodné  pro skládacie brány so šírkou panelu až 1,5m.

Elektronické bezpečie - Protinárazová ochrana (ochrana proti privretiu) je zaistená elektrickým zariadením inštalovaným v riadiacej jednotke, ktorá priamo kontroluje točivý moment motoru. Uvolňovací mechanizmus s 2 m bovdene umožní manuálný pohyb brán pri výpadku elektrického prúdu.

Menej údržby, viac spoľahlivosti - Elektromechanické zariadenie FAAC 390 nepotrebuje takmer žádnú údržbu. Spoľahlivosť je zaistená za každých atmosférických podmienok pri vonkajšej teplote -20 °C do 55 °C.

FAAC 402

Elektrohydraulický pohon pre privátné krídlové brány s dľžkou samostatného krídla 1,8 m (402 CBC) a 3 m (402 SBS). Frekvencia použitia je 55 cyklov/hod.

FAAC 402 FAAC 402 FAAC 402 FAAC 402

Hydraulický systém ideálný pre privátné brány - Rychlá a ľahká inštalácia. FAAC 402 je veľmi praktický a ekonomický systém pre privátné brány do 1,8 m dľžky krídla. Hydraulické zariadenia FAAC vyžadujú len velmi malou údržbu s nízkou spotrebou elektrickej energie.

Elektrická bezpečnosť - Bezpečnosť proti privretiu je zaručená elektrickým zariadením inštalovaným v riadiacej jednotke 452 MPS, 455 D, ktorá priamo kontroluje krútiací moment motoru. V prípade výpadku elektrického prúdu je manuálné ovládanie zajistené špeciálným pákovým systémom, ktorý je prístupný z oboch strán krídla.

Maximálný výkon - FAAC 770 model je určený pre brány do 500 kg na krídlo. Nerezový kryt vysoko odolný proti atmosférickým vlyvom, absolutne vode odolný, pohon ochrannej triedy IP 67 (dočasne ponorený vo vode).

Nízká údržba - Ľahká manipulacia s motorom bez nutnosti demontáže krídla.

FAAC 770

Podúrovňový pohon pre krídlové brány.

FAAC 770 FAAC 770 FAAC 770 FAAC 770

Nová technologia - FAAC podzemný systém je nový spôsob otvárania a zatvárania privátných brán s krídlom o maximálnej dľžke 2,5 m. Je takmer neviditeľný a nenarušuje tak prirodzený vzhľad brány.

Maximum bezpečia - Exkluzivné hydraulické zariadenie s maximálnou ochranou proti privretiu, ktoré zaisťujú dva by-pass ventily. Pri výpadku elektrickej energie je možné uvolniť bránu kľúčom a umožniť tak manuálné ovládanie.

Nízká hlučnosť a spoľahlivosť, malé nároky na priestor - Malé množstvo komponentov v hydraulickom systéme pohonu je tajomstvom zaisťujúcim veľmi tichý chod a spoľahlivosť za všetkých atmosférických podmienok pri teplote od -40° C do 55° C. Vďaka kompaktnej velkosti sa môže tento pohon inštalovať aj pri nedostatku miesta. xxx

FAAC kvalita garantovaná časom - Výhodou je antikorozný povrch hydraulického pohonu FAAC, ktorý je vysoko odolný atmosférickým vlyvom a zaisťuje dlhodobú životnosť výrobku.2008 – 2014 © Rollstyl.sk » Naleznete nás na » Mapa stránok » Kontakty » Naši partneri » Webdesign


TOPlist