úvod tlačiť mapa stránok
Garážové a vjazdové brány
Vjezdová brána posuvná «
Vjezdová brána posuvná
» Menu
» Úvod » Brány » Pohony pre posuvné brány

Pohony pre posuvné brány

FAAC DOMO Glide-T / DOMO Glide-B

Pohony pre privátné posuvné brány a brány s maximálnou dľžkou 5 m a maximálnou váhou 300 kg. Frekvencia použitia je 15 cyklov/hod.

FAAC DOMO Glide-T FAAC DOMO Glide-T FAAC DOMO Glide-T FAAC DOMO Glide-T

Inovativné - Technologická inovacia a veľmi štylový vzhľad sú kombinované v samotnom vysoko kvalitnom pohonu. Tento pohon je určený pre privátné brány s maximálnou dľžkou krídla 5 m a maximálnou váhou krídla 300 kg.

Bezpečie pre váš domov - Inovativný virtuálný kódovací systém kombinovaný s pohonom s dlhou životnosťou, dovoluje užívateľovi naprogramovať automatický systém v súlade s evropskými bezpečnostnými štandartmi EN 12453 - EN 12445. Veľmi citlivý systém proti privretiu znamená, že nie je potreba dalšieho bezpečnostného zariadenia.

Ľahká a rychlá inštalácia - Samonastaviteľné programovanie pre koncové polohy a spomalenie. Elektronické nastavenie sily, rýchlosti a logických funkcií. Jednoduchá inštalácia a nastavenie systému. Jednoduchý uvolňovací systém.

Vyššia frekvencia použitia - DOMO Glide-T / Glide-B môžu uspokojiť požiadavky 2-3 rodín na cyklus otvárania - počet 15 cyklov / hod. Systém dovoluje až 30 po sebe idúcich cyklov.

FAAC 740 / 741

Pohon pre privátné posuvné brány s maximálnou váhou do 500 kg (740) a do 900 kg (741). Frekvencia použitia je 22 cyklov/hod.

FAAC 740 / 741 FAAC 740 / 741 FAAC 740 / 741 FAAC 740 / 741

Jednoduchosť automatizacie - Praktický komplet zahrnujúci elektromotor s prevodovkou a riadiacou jednotkou pre automatizaciu nových tak i existujúcich brán vážiace do 500 / 900 kg.

Ideálné pre privátnú aplikaciu - Nová koncepcia pohonu uľahčuje a urychluje inštaláciu pri nízkých nákladoch.

Elektronická bezpečnosť za každých okolností - Ochrana proti zovretiu je zaistená elektronickým zariadením kontrolujúce silu na pohybujúcej se bráne. Pre extra bezpečnosť je možný detektor prekážok - encodér. Pohon 740 / 741 pracuje plynule za všetkých podmienok a pri rôzných zaťaženiach. Všetky povely sú zadávané vysoko výkonným a spoľahlivým mikroprocesorom.

Samosvornosť - Pohon je vybavený samosvornou prevodovkou. Pre aretaciu ireversibilneho motoru je potreba elektro-zámku. V prípade výpadku el.prúdu sa pomocou uvolňovacieho zariadenia - mechanického odblokovania (chráneného kľúčom) môže brána otvoriť manuálne. Súčasťou zvýhodneného balenia sú 2 kusy pohonu 740 / 741.

FAAC 844 ER

Pre posuvné brány s maximálnou váhou 1 800 kg (844 R CAT pre reťazové aplikácie). Ideálný pre komerčné využitie. Pohon FAAC 844 je navrhnutý pre najefektívnejší spôsob posuvu ťažkých priemyselných brán.

FAAC 844 ER FAAC 844 ER FAAC 844 ER FAAC 844 ER

Úplné bezpečie a spoľahlivosť za všetkých podmienok - Bezpečie je zaručené špeciálnou, nastaviteľnou, v olejovej kúpeli lubrikovanou protinárazovou spojkou a inteligentným elektronickým zariadením, ktoré detekuje prekážku. V kombinaciou s bezpečnost. prvkami vykazuje najvyšší stupeň bezpečnosti. FAAC 844 elektromechanický pohon pracuje rovnomerne a všetky príkazy sú riadené spoľahlivým mikroprocesorom.

Dlhá životnosť - Uloženie všetkých pracovných dielov v olejovej lázni zaručuje dlhodobo tichý a plynulý chod pohonu. Telo pohonu z hliníku tvarovaným pod vysokým tlakom zaručuje dľhú životnosť.

Spoľahlivá a bezpečná elektronika - Všetky príkazy sú riadené mikroprocesorom z  riadiacej jednotky. Nastavenie sily proti privretiu je možno nastaviť elektronicky.

Jednoduchý a lacný - Jednoduchá inštalácia a nastavenie pracovných parametrov pohonu a to všetko pri nízkých nákladoch.2008 – 2014 © Rollstyl.sk » Naleznete nás na » Mapa stránok » Kontakty » Naši partneri » Webdesign


TOPlist