úvod tlačiť mapa stránok
Garážové a vjazdové brány
Sekčná priemyselná brána «
Sekčná priemyselná brána
» Menu
» Úvod » Brány » Sekčné priemyselné brány

Priemyselné brány

Sekčné priemyselné brány

Sekčné priemyselné brány slúžia k bezpečnému a spoľahlivému uzatváraniu vjazdov v priemyselných výrobných alebo skladových halách, autoservisov, servisných stredísk, autoumývární apod. Vzhľadom k elegancii prevedenia je možné brány osadiť aj do exluzívných budov bánk, úradov, nemocníc a supermarketov až do šírky 8000 mm a výšky brány do 5000 mm.

Výplň priemyselných brán je tvorená izolovanými panelovými sekciami upevnenými v pozinkovanej ocelovej konštrukcii. Vďaka skladaniu jednotlivých dielov konštrukcie priamo v priestoroch našej firmy sme schopný prizpôsobiť nielen rozmer, ale aj spôsob pojazdovej dráhy sekčných priemyselných brán tak, aby sa čo nejmenej zasahovalo do pracovného priestoru haly.

Základná farba sekčných priemyselných brán je biela RAL 9010, priemyselné brány však dodáme aj vo farebnom prevedení dľa vzorníku RAL. Z bezpečnostných a tiež praktických dôvodov presvetlujeme priemyselné brány vstavaným presklením oválného alebo hranatého tvaru alebo celoplošnou presklenou sekciou tzv. ALW panel.

K ľahšiemu prechodu osôb u velkorozmerových priemyselných brán ponúkame možnosť zabudovania priechodných dverí so samozatváračom a so zámkom. Sekčné priemyselné brány môžu byť ovládané buď ručne pomocou mechanickej reťazovej kladky (tzv. kočky) alebo elektrickým pohonom pomocou tlačítiek na riadiacej jednotke, diaľkovým ovládaním alebo cez detektor kovu, tzv. indukčnou smyčkou, ktorá je umiestnená pod povrchom cesty. Dokladom vysokej kvality našich priemyselných brán je certifikát ISO.

Sekčná priemyselná brána Sekčná priemyselná brána Sekčná priemyselná brána2008 – 2014 © Rollstyl.sk » Naleznete nás na » Mapa stránok » Kontakty » Naši partneri » Webdesign


TOPlist