úvod tlačiť mapa stránok
Predokenné rolety
Predokenné rolety «
Predokenné rolety
» Menu
» Úvod » Rolety » Exte Al

Rolety Exte

Nadokenné rolety Exte

Nadokenné rolety sa používajú pri montáži zväčša nízkoenergetických domov. Usadzujú sa zároveň s oknami na ktoré sú špecialne pripevnené. Box rolety je v interiéri, čo zabezpečuje prístup k rolete a k jeho mechanizmom.

Nadokenné rolety Exte Nadokenné rolety Exte Nadokenné rolety Exte

Predokennú roletu je možné ovládať niekoľkými spôsobmi: elektromotorom s využitím rôznych typov ovládačov (tlačidlá, diaľkové ovládače), alebo ručne pomocou kľukového mechanizmu, alebo navíjaceho pásku umiesteného v kazete. Vo vodiacich lištách je použité kartáčové tesnenie, ktoré tlmí hluk tvoriaci sa pri rozvíjaní alebo navíjaní rolety. Použité technické riešenia splňujú všetky požiadavky a očakávania architektov. Vonkajšie rolety je možné montovať na všetky okenné systémy.

Široká ponuka farebných prevedení - boxov, vodiacích líšt a rôznorodosť pohonov roliet a ich zabezpečenie, splňujú všetky požiadavky zákazníkov. Súčiniteľ prestupu tepla k=1,1 W/m²K, tiež k=0,6 W/m²K a kvalita prevedenia sú zárukou spokojenosti.

Vlastnosti systému

1. Jednoduchý prístup do vnútra rolety umožňuje zachovanie čistoty a ľahkú údržbu - revizná klapka v prevedení: zo spodu
2. Široká paleta farieb boxu a vodiacích líšt, zaručuje idealné zladenie s každým oknom
3. Koncová lišta s gumovým tesnením zaručuje správnu funkciu rolety a odpovedajúce utesnenie s parapetom
4. Rôzné typy adaptačných profilov a oceľové spojky umožňujú montáž rolety na rôznych typoch okna (plast, drevo, hliník)2008 – 2014 © Rollstyl.sk » Naleznete nás na » Mapa stránok » Kontakty » Naši partneri » Webdesign


TOPlist