úvod tlačiť mapa stránok
Garážové a vjazdové brány
Rolovacia garážová brána «
Rolovacia garážová brána
» Menu
» Úvod » Brány » Rolovacie garážové brány

Rolovacie garážové brány

Rolovacie garážové brány sú ideálnym riešením k uzavretiu garáže bez špeciálnych stavebných úprav otvoru a podľahy. Svojím efektívnym konštrukčným riešením sa prispôsobujú prakticky akémukoľvek vchodu do garáže. Základným materiálom je hliník, hliníková liatina, alebo oceľ. Vysokú stabilitu a bezhlučnosť zaisťuje vypracovaná technológia zpracovania lamiel a vyplnením polyuretanovou penou.

Rolovacie garážové brány - spôsoby inštalácie

Rolovacie garážové brány sa vyrábajú priamo na mieru, inštalujú sa nasledujúcimi spôsobmi za otvor interiéru, do otvoru, pred otvor. Celá plocha garážovej brány sa roluje do hliníkového krytu umiestneného nad otvorom. Výška boxu závisí na výške garážovej brány a box farebne ladí s farbou brány. Montáž i demontáž garážovej brány je veľmi nenáročná a prakticky neexistuje prípad, kam by sa brána nedala nainštalovať.

Ovládanie brány

Samotné ovládanie prebieha bez sebamenšej fyzickej námahy vďaka elektrickému motoru, ktorý je vybavený ručnou núdzovou kľukou. Obsluhu garážovej brány uľahčí diaľkové ovládanie, ktoré je možné doplniť bezpečnostnou lištou.

Rolovacie garážové brány - pohony

K pohonu slúžia vysoko výkonné motory zn. SOMFY. Tieto patria medzi najvýkonnejšie a najvyhľadávanejšie motory na našom a zahraničnom trhu. Najviac sa používajú trubkové elektrické motory, ktoré sú ovládané bezdrôtovým vysielačom, spínačom na kľúč alebo spínačom tlačítkovým (vnútorným, vonkajším).

Rolovacie garážové brány - fotogaléria » / Ponukový formulár »2008 – 2014 © Rollstyl.sk » Naleznete nás na » Mapa stránok » Kontakty » Naši partneri » Webdesign


TOPlist