úvod tlačiť mapa stránok
Zastrešenia bazénov
Zastrešenie bazénov Perfekt «
Zastrešenia bazénov
» Menu
» Úvod » Bazény » Zastrešenia bazénov

Zastrešenia bazénov

Zastrešenia bazénov - modely

Zastrešenia bazénov Perfect Zastrešenia bazénov Elegant Zastrešenia bazénov Klasik Zastrešenia bazénov Akadémia Zastrešenia bazénov Komfort Zastrešenia bazénov Exclusive

Model Perfect

Všeobecne sa dajú zastrešenia rozdeliť na neposuvné, ktoré sú určené hlavne k povnému zakrytiu bazéna. Druhú časť tvoria modely posuvné (Akadémia, Exclusiv, Komfort, Klasik, Elegant, Perfekt, Kreativ), ktoré vám umožnia využívať bazén bez obmedzenia. Posuv segmentov zastrešenia je možný do oboch strán, alebo od stredu sa dajú odsunúť mimo hladinu bazénu.

Zastrešenia bazénov Perfect Zastrešenia bazénov Elegant Zastrešenia bazénov Klasik Zastrešenia bazénov Akadémia Zastrešenia bazénov Komfort Zastrešenia bazénov Exclusive

Model Klasik

Všetky nami dodávané typy zastrešenia bazénov samozrejme ponúkajú výborný pomer úžitku a vynaložených prostriedkov. Pokiaľ sa ale aj tak nemôžete rozhodnúť, neurobíte chybu, keď zvolíte obľúbenú variantu Klasik. Jeho univerzálny tvar, jednoduchosť a výhodná cena z neho robia výrobok, ktorý je pre zákazníka stávkou na istotu. K jeho prednostiam patrí mimoriadna odolnosť voči nepriaznivým prejavom počasia, najmä voči zaťaženiu snehom. V kombinácii s akrylátovou výplňou je zároveň model Klasik elegantným doplnkom k bazénom.

Model Perfect

Okázalosť a výrazný design nemusí byť pre každého to pravé. Možno Vám naopak vyhovuje také zastrešenie, ktoré je účelné, pekné na pohľad a zároveň na seba zbytočne neupozorňuje. Nenápadnosť a funkčnosť sú hlavnými prednosťami zastrešenia typu Perfect, ktorý bol navrhnutý tak, aby sa stal perfektne integrovanou súčasťou vášho bazénu aj jeho okolia. Vďaka svojej malej výške nepredstavuje prekážku pre výhľad. Tento model zastrešenia patrý medzi používanejšie varianty zastrešenia bazénov. Rovnako ako u iných modelov aj tu je možne vybrať výplň akrylát, ktorá nechá vyniknúť bazén pod zastrešením.

Model Elegant

Je príjemné vedieť, čo chcete. Ale ešte príjemnejšie je nájsť to. Presný a vecný pohľad na svet odráža technickejšie navrhnutý typ zastrešenia Elegant. Aj k jeho prednostiam patrí malá výška a celkovo prirodzený vzhľad, na prvý pohľad sa ale odlišuje výraznejšími líniami. Ak Vám pripadajú hranaté tvary efektívnejšie, alebo sa Vám jednoducho viac páčia, nie je o čom dlho premýšľať. Tento model bazénového zastrešenia je možné ľubovoľne upravovať na výšku. V prípade potreby sa dá model Elegant doplniť o ohýbaný akrylát ktorý odľahčí masívnosť zastrešenia. Takéto modelové prevedenie zastrešenia nazývame Kreatív. Model Kreativ, vďaka použitiu ohýbaného akrylátu získava na obľube a stáva sa veľmi elegantným a funkčným modelom zastrešenia bazénov.

Model Akadémia

Mnohí z nás si potrpia na čistotu. Prácne odstraňovanie napadaného lístia a ďalšej špiny z bazénu nie je práve zábavná činnosť. S dobrým zastrešením Vás tento problém trápiť nebude, snáď len s výnimkou letných mesiacov, kedy sa rozhodnete vpustiť do bazénu trochu slnka. Potom zrejme oceníte typ zastrešenia Akadémia, ktorý je na jednej strane posuvný, čo príjemne uľahčuje prístup k bazénu a tým aj jeho čistenie.

Model Komfort

Mať vlastný bazén je pre rodinu s deťmi neoceniteľná výhoda: nie ste odkázaní na preplnené kúpaliská, môžete ho využiť v ktorúkoľvek dennú dobu a svoje deti máte omnoho viac na očiach. Samozrejmosťou je v takejto situácii správne vybrané zastrešenie bazénu. Typ Komfort ponúka naozaj výnimočné pohodlie. Je na všetkých stranách posuvný, takže umožňuje veľmi ľahký prístup. Navyše kvôli odkrytiu nie je potrebné s celou konštrukciou zastrešenia odchádzať.

Model Exclusive

Ak dávate prednosť elegantnému designu, ktorý upúta pozornosť, je pre Vašu rodinu ako stvorený typ zastrešenia bazénu Exclusive. Výborne sa hodí takmer do každého prostredia a bude v ňom pôsobiť prirodzene. Ani v tomto prípade sa pochopiteľne nemusíte vzdať pohodlia umožneného voľným miestom vo všetkých štyroch vnútorných stranách zastrešenia a pohodlným riešením posunu. Bazén sa tak pre Vás stane vítaným miestom relaxácie po väčšiu časť roka.2008 – 2014 © Rollstyl.sk » Naleznete nás na » Mapa stránok » Kontakty » Naši partneri » Webdesign


TOPlist